२० कार्तिक २०७७, बिहीबार   474 पटक हेरिएको


image

सन्दिप लामिछाने आज हुँदै गरेको क्वालिफायर १ मा प्लेइङ ११ मा स्थान सुनिश्चित हुने भएको छ। रविचन्द्रन आश्विन चोटिल भएको खबर बाहिर आएसँग सँगै सनदिपको आज खेल खेल्न पाउने मौका देखाएको हो।

अनुमान गरिएको अनुसार सन्दिपले आजको खेल खेल्न पाउने पक्का छ किनकि अमित मिश्रा र अर् आश्विन चोटील हुँदा दिल्लीमा अक्षस पटेल मात्र एउटा स्पिनर रहेका छन्।

हामी सबै नेपालीले आशा गरुम की आज उनले खेल खेल्न पाउने छन्। 14 ओटा लीग स्टेज खेलमा उनले मौका पाएका थिएनन्, आजको खेल दिल्ली ले जितेमा फाइनल मा आफ्नो स्थान हासिल गर्ने छ, सन्दिप लाई सपोर्ट गर्नका लागि यो न्युज अवश्य पनि शेयर गर्नुहोला ।

२०१८ मा , दिल्ली डेयरडेभिलहरू, अब क्यापिटलहरू, नेपालको सन्दीप लामिछानेको आधार मूल्य २० लाख रूपैयाँमा खरदी गरेको थियो। यद्यपि त्यसबेला देखि ट्वीकरले प्राय: जसो भागका लागि बेन्चहरू न्यानो पार्नु पर्‍यो।

आफ्नो तेस्रो सत्रमा, उनले matches. played4 को उचित अर्थव्यवस्था दरमा १ wickets विकेट लिने nine खेल मात्र खेलेका छन् । यस बर्ष, २० वर्षीय पुरानो अझै एकल खेल खेल्ने छैन।

उनी २०२० क्यारिबियन प्रीमियर लिग (आईपीएल) मा जमैका टल्लाहका लागि केहि अविश्वसनीय प्रदर्शनको पछाडि टूर्नामेन्टमा आए। यद्यपि तलल्लाहले जित जित्न सकेन, तर सन्दीपले आफ्नो छलकपट र ट्रयाक्टोररीले बल्लेबाजलाई बाँस बनाए। उक्त युवासँग मुजीब उर रहमान थिए जो अहिले किंग्स इलेवन पंजाब (KXIP) को लागि कम्पनीका लागि खेलिरहेका छन् ।

सम्बन्धित समाचार