१५ मंसिर २०७८, बुधबार   259 पटक हेरिएको


image

पालिका एक्सप्रेस, महिला लघुवित्त वित्तीय संस्था लिमिटेडको प्रस्तावित लाभांश सुरक्षित गर्ने आज मङ्सिर १५ गते अन्तिम दिन रहेको छ ।

यस लघुवित्त वित्तीय संस्थाले बार्षिक साधारण सभा र लाभांश वितरण प्रयोजनको लागि बिहीवार मङ्सिर १६ गते १ दिन बुक क्लोज गरे सँगै आज सम्म नेप्सेमा कारोबार भई कायम शेयरधनीले उक्त साधारण सभामा भाग लिन र प्रस्तावित लाभांश प्राप्त गर्ने सक्ने छन् ।

कम्पनीले गत आ.व.को मुनाफाबाट शेयरधनीलाई बोनस शेयर ४७.५ प्रतिशत र  नगद लाभांश २.५ प्रतिशत (कर प्रयोजनको लागि) गरी  कुल ५० प्रतिशत लाभांश वितरण गर्ने प्रस्ताव गरेको छ ।

उक्त प्रस्तावित लाभांश पारित गर्नका लागि कम्पनीले मङ्सिर २२ गते साधारण सभा गर्ने भएको छ । लघुवित्त वित्तीय संस्थाले बार्षिक साधारण सभा हिमालय दृश्य रिर्सोट धुलिखेलमा बिहान १०:३० बजे शुरु हुने जनाएको छ ।

सम्बन्धित समाचार