८ असार २०७८, मंगलवार   1039 पटक हेरिएको


image

पालिका एक्सप्रेस, सिद्धार्थ  क्यापिटल लिमिटेडले  ‘सिद्धार्थ सिस्टमेटिक इन्भेष्टमेन्ट स्किम’ नामक म्युचुअल फण्ड बिक्री तथा  निष्काशन  गर्ने भएको छ ।

प्रति कित्ता १० रुपैयाँ अंकित दरमा २० करोड रुपैयाँ बराबरको २ करोड कित्ता असार १६ गतेदेखि बिक्रीमा ल्याउन लागेको हो । उक्त म्युचुअल फण्डका कित्ताहरु छिटोमा असार २० र ढिलोमा असार ३० गतेसम्म आवेदन दिन सकिनेछ । ईच्छुक लगानीकर्ताले उक्त कित्ता खरीदका लागि न्यूनतम १०० कित्ता देखि अधिकतम २० लाख कित्ता सम्म आवेदन दिन सक्नेछन् ।

कम्पनीले म्युचुअल फण्ड  निष्कासन तथा बिक्री  गर्न नियामक निकाय  नेपाल धितोपत्र बोर्डमा  गत जेठ २७ गते निवेदन पेश गरेको थियो  । फण्डको निष्काशन तथा बिक्री प्रवन्धकको काम सिद्धार्थ क्यापिटल लिमिटेडले गर्नेछ । ईच्छुक लगानीकर्ताले धितोपत्र बोर्डबाट आस्बा स्वीकृत लिएका बैंक तथा वित्तीय संस्था तथा मेरो शेयर एपबाट पनि आवेदन दिन सक्नेछन् । यो खुल्लामुखी योजना हो ।

सम्बन्धित समाचार