३ असार २०७८, बिहीबार   429 पटक हेरिएको


image

गण्डकी प्रदेस सभा सदस्य राजिब पहारीले कास्कीको  अन्नपूर्ण गाउँपालिका वडा न ५ स्थिति झोवाङको स्वास्थ चौकीलाई अक्सिजन कन्सन्ट्रेटर हस्तान्तरण गरेका छन।

जोय फाउन्डेसनको सहयोगमा रु १ लाख ५० हजार बराबरको एक थान कन्सन्ट्रेटर प्रदान गरिएको पहारीको सचिबालयले जानकारी दिएको छ।सो अबसरमा पहारीले बढ्दो कोरोना भाइरस संक्रमण रोकथाम तथा नियन्त्रणमा  सरकार, राजनीतिक पार्टी जनप्रतिनिधि,समाजका विभिन्न तह र तप्कामा आबद्ध ब्यक्तित्वहरु र नागरिक लाग्नु जरुरी  भएको भन्दै  कोरोना भाइरस हामी सबैको साझा समस्या भएकोले सरकारको मात्रै जिम्मेवारीको रुपमा बुझ्न नहुने बताए।

यसै कुरालाई आत्मसात गर्दै  निर्वाचित भएको क्षेत्रका जनताको स्वास्थ्य रक्षामा हर तरहले आफू लागि परेको उल्लेख्य गरे ।नेकपा एमाले अन्नपुर्ण  गाउँपालिकाको कमिटी सचीव विवेक देवकोटा,   नेता बिष्णु केसि लगाएतले सो कन्सन्ट्रेटर ग्रहण गर्दै आज नै  सो स्वास्थ्य चौकिमा पुर्याइने जानकारी दिए।

सम्बन्धित समाचार