३ जेष्ठ २०७८, सोमबार   3985 पटक हेरिएको


image

प्रभु बैंक लिमिटेडले  ४० लाख कित्ता  ऋणपत्र जारी गर्न लागेको छ  । बैंकले प्रतिइकाई १ हजार रुपैयाँको दरमा ४ अर्ब रुपैयाँ बराबरको सो ऋणपत्र जारी गर्न लागेको हो । यसमध्ये २५ सय इकाई ऋणपत्र म्युचुअल फन्डलाई बाँडफाँड भइसकेको छ भने २४ लाख इकाई बैंकले बिभिन्न संघसंस्थालाई बिक्री गर्नेछ भने बाँकी १६ लाख ७७ हजार ५०० कित्ता सर्वसाधारणलाई बिक्री गर्नेछ । बैंकले सो  ऋणपत्र जेठ ११ गतेदेखि निष्काशन तथा बिक्री खुल्ला गरी छिटोमा जेठ १६ गते र ढिलोमा जेठ २६ गतेसम्म आवेदन दिन सक्नेछन् ।

सो ऋणपत्र १० वर्ष अवधि तथा  वार्षिक ८.५% ब्याजदरको   ‘प्रभु बैंक डिबेन्चर २०८७’ नामक जारी गर्न लागेको हो । उक्त्त ऋणपत्रमा न्यूनतम २५ इकाईदेखि अधिकतम १० लाख कित्ता सम्म आवेदन दिन सकिनेछ । लगानिकर्ताले सो  ऋणपत्र सी–आस्वा सदस्य बैंक तथा वित्तीय संस्था र मेरो सेयर एप मार्फत अनलाइनबाट पनि आवेदन दिन सकिन्छ । उक्त ऋणपत्रको निष्काशन तथा  बिक्री प्रबन्धक मेगा क्यापिटलले गर्ने जनाएको छ ।

सम्बन्धित समाचार