२७ बैशाख २०७८, सोमबार   634 पटक हेरिएको


image

धेरै जसो लगानिकर्ताको  चाहना साधारण शेयरमा लगानी गर्ने नै रहेको हुन्छ किन भने १०० रुपैयामा किनेको शेयरबाट लाभांश बढ़ी प्राप्त हुने र लगानी नडूबने हुनाले लगानिकर्ताको साधारण शेयरमा आकर्षण बढिरहेको अवस्थामा तीन लघुवित्त संस्थाले साधारण शेयर निष्कासन गर्ने भएका छन् ।

मनकामना स्मार्ट लघुवित्त वित्तीय संस्था

मनकामना स्मार्ट लघुवितत्त वित्तीय संस्था लिमिटेडले ३ लाख ८९ हजार कित्ता साधारण शेयर निष्कासन गर्ने भएको छ । संस्थाको साधारण शेयर निष्कासन तथा बिक्री प्रबन्धकको काम एनएमबि क्यापिटल लिमिटेडले गर्नेछ ।

जाल्पा सामादायिक लघुवित्त वित्तीय संस्था

जाल्पा सामादायिक लघुवित्त वित्तीय संस्था लिमिटेडले सर्वसाधारणको लागि ५ करोड २२ लाख रुपैया बराबरको ५ लाख २२ हजार कित्ता साधारण शेयर निष्कासन गर्ने भएको छ । संस्थाले साधारण शेयर  निष्कासन तथा बिक्री प्रबन्धकको रुपमा प्रभु क्यापिटललाई नियुक्त गरेको छ ।संस्थाको हाल १० करोड ७८ लाख चुक्ता पूँजी रहेकोमा थप ५ लाख २२ हजार कित्ता सर्वसाधारणलाई साधारण सेयर निष्कासन गरेपश्चात चुक्ता पूँजी १६ करोड रुपैयाँ हुनेछ ।

जीवन विकास लघुवित्त वित्तीय संस्था

जीवन विकास लघुवित्त वित्तीय संस्था लिमिटेडले संस्थाले १९ करोड ७७ लाख ३० हजार रूपैयाँ बराबरको १९ लाख ७७ हजार ३ सय कित्ता धारण शेय रनिष्कासन गर्ने भएको छ । संस्थाको साधारण शेयर निष्कासन तथा बिक्री प्रबन्धकको काम एनएमबि क्यापिटल लिमिटेडले गर्नेछ ।

सम्बन्धित समाचार