१७ बैशाख २०७८, शुक्रबार   864 पटक हेरिएको


image

बिश्वलाई आक्रान्त बनाई रहेको को’रोनाले को’रोना सं’क्रमण भएपछि को’रोना संगको लड़ाई लडिरहेका बरिष्ट हास्य कलाकार मदनकृष्ण श्रेष्ठले पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाहको शीघ्र स्वास्थ्य लाभको कामना गरेका छन् ।

सामाजिक सञ्जाल फेसबुकबाट कलाकार श्रेष्ठले आफ्नो शरीर पनि कोरोनाका कारण गलिरहेको यस परिवेशमा पूर्बराजा ज्ञानेन्द्र लगायत राजपरिवारप्रति पनि शिघ्र स्वास्थ्यको कामना व्यक्त गरेका छन । उनले सामाजिक सञ्जालमा सबैका लागि माया पोख्न मन लागिरहेको बताउँदै भावुक अभिव्यक्ति फेसबुक मार्फ़त दिएका छन् ।

उनले लेखेका छन्, ‘आफ्नो शरिर सिंगै कोरोनाले गलेर लल्याकलुलुक, फत्ल्याक फुत्लुक भईरहेको बेला सबैलाई सम्झेर मन भाबुक भैरहेकोछ आज सबैलाई एकपल्ट माया पोख्न मन लागिरहेकोछ । राजा ज्ञानेन्द्र लगायत राजपरिबार प्रति पनि सिघ्र स्वास्थ्यको कामना ब्यक्त गर्न मनलागिरहेछ। Get well soon राजन ,Respect you, love you .

सम्बन्धित समाचार