२० फाल्गुन २०७७, बिहीबार   1847 पटक हेरिएको


image

नागरिक लगानी कोष (CIT)ले मिति २०७७ फाल्गुन २१ गते भोलीबाट सेयर लिलाम बढाबढ गरी बिक्री खुल्ला गर्दैछ ।यस कोषले पुस २८ गते देखि माघ १९ गतेसम्म निष्कासन तथा बिक्री खुला गरेको हकप्रद सेयरमा बिक्री नभएको शेयर सर्वसाधारण समूहको ३ लाख ५४ हजार एक सय ५० कित्ता सेयर लिलाम बढाबढ गरी बिक्री गर्न लागेको हो । 

यस कोषको शेयरमा लगानी गर्ने चाहने लगानीकर्ताले यही मिति २०७७  फाल्गुन २१ गतेबाट चैत्र २ गतेसम्म शिलबन्दी बोलपत्र पेश गर्नुपर्नेछ । उक्त सेयरको न्यूनतम मूल्य प्रतिसेयर एक सय रूपैयाँ तोकिएको छ । लगानी कर्ताले सो वा सो भन्दा बढी मूल्य अंकित गरी बोलपत्र पेश गर्नुपर्नेछ ।लगानीकर्ताले न्युनतम १० कित्ताका लागि आवेदन दिनुपर्नेछ भने अधिकतममा सम्पूर्ण शेयरका लागि आवेदन दिन सक्नेछन् ।

कोषको निष्कासन तथा बिक्री प्रबन्धक आरबिबि मर्चेण्ट बैंकिङ्ग लिमिटेड रहेको छ । लगानीकर्ताहरुले आरबिबि मर्चेण्ट बैंकिङ्ग लिमिटेड, टेकु, काठमाडौँ, नागरिक लगानी कोष नयाँ बानेश्वर, काठमाण्डौ तथा शाखा कार्यालयहरू तथा राष्ट्रिय वाणिज्य बैंक लिमिटेडका विभिन्न शाखा कार्यालयबाट आवेदन दिन सक्नेछन् 

सम्बन्धित समाचार