२१ पुष २०७७, मंगलवार   1002 पटक हेरिएको


image

नेपाली सेनाको स्वीकृत दरबन्दी भित्र रिक्त रहेका देहायका पदहरु खुला तथा समावेशी प्रतिस्पर्धाबाट पदपूर्ति गर्न योग्यता पुगेका इच्छुक नेपाली नागरिक को लागि दरखास्त पेश गर्न आव्हान गरेको छ । दरखास्त फाराम भने नेपाली सेनाबाट निःशुल्क उपलव्ध गराईने जनाएको छ । नेपाली सेनाले विभिन्न पद लेखा जमदार,पुजारी हुद्धा, अमल्दार कर्मचारी,बन्दोबस्ती कार्य सिपाही,सुचिकार,कुचिकार,चर्मकर्मी,लोहकार,धोबी,केशकर्तक,सयस को लागि दरखास्त पेश गर्न आव्हान गरेको हो।

दरखास्त फाराम पेश गर्ने स्थान र मितिः
स्थानः नाराय०ाहि उत्तर तर्फको गेट (धोवीचौर तर्फ) श्री नेपाल क्याभल्रीेको खेल मैदानमा दरखास्त फाराम वितर०ा गरिने र २०७७/०९/२१ गतेदेखि अन्तिम मिति २०७७/१०/२१ गतेको कार्यालय समय भित्र उल्लेखित स्थानमा नै दरखास्त फाराम पेश गर्नुपर्ने जनाएको छ। दरखास्त दस्तुर लेखा जमदार को लागि रु ३०० , पुजारी हुद्दा र अमल्दार कर्मचारी रु.२०० र बन्दोबस्ती कार्य सिपाही, सुचिकार, कुचिकार, चर्मकर्मी, लोहकार, धोबी, केशकर्तक र सयस को लागि रु.१०० तोकिएको छ।

सम्बन्धित समाचार