२९ मंसिर २०७७, सोमबार   1978 पटक हेरिएको


image

अहिलेको भाग दौड़को समयमा आज अनायसै ति बालापनको ति कलम ,खेल्ने सामाग्री,तिनै बालापन सम्झाउने साथिभाई को यादले त्यो समयलाई अहिले यो मानसपटलमा ताजगी गरायो । यी तिनै कलम हुन जसले एक दशक साथी कै दर्जा पायो र रह्यो पनि ! कलम मात्र होइन ति बालापनको समयमा खेलेका खेलौना,स्कुल जादा बोकेको ब्याग,लगाएको चप्पल,खेल्न जादाको समय कंहाँ आऊछ र , त्यों समय मिल्ने भए फेरी एक पटक रमाउन मन छ मलाई त साथी तिमीहरुलाई नि !!! अहिलेको समयमा बनेका साथीभाई कुनै ब्यापारिक क्रियाकलाप मा संलग्न भएका र क्षणिक आनन्दको लागि मात्र बनेका हुन जस्तो लाग्छ। दुख पर्दाको साथी तिनै बालापनका साथिभाई थिए र हामी बाचुन्जेल ति समयलाई बिर्सन सक्दैनौ। साथीभाईको सहयोगको लागि सधै अगाडी बढ़ने गरिन्थ्यो ।

अहिलेको डिजिटल पुस्तामा रमाउनेको लागि थाहा नहुन सक्छ, त्यो जमानामा यहि कलमले मानिसलाई कहा कहा पुराए , त्यो खेल्ने सामग्री जून लिएर किलोमीटर पार गरेको केही जस्तो लाग्दैन थियो । अहिले हामी भुल्छु भन्दा नि ताजा नै हुन्छ यो बिताएका समय यो मानसपटलमा । आज यो सामाजिक संजालमा धेरैले बालापनको केही कुरा पोस्ट गरेको ले यो कुरा मात्र उठाएको हो !! हजुरलाइ पनि याद आयो कि ? कृपया आफ्नो नजिक को साथी भाई लाइ शेयर गर्नुस।

सम्बन्धित समाचार